
Han var så chockad över insikten att han inte är oövervinnerlig eller den enda hankatten i hela världen att han inte åt på hela dagen igår. Ja, ni fattar..
Du måste vara inloggad för att skriva en kommentar.
Kommentarer på ng.se granskas i efterhand. Allt innehåll som vi bedömer som olagligt, liksom personliga påhopp, rasisiskt, sexistiskt eller på något sätt stötande kommer att raderas.
Vi polisanmäler alla kommentarer som bryter mot svensk lag. Detta för att värna om våra skribenter och läsare.
Julia Holter - Have You in My Wilderness |
Rödhåriga emojis – snart i en smartphone nära dig |
Kungahuset använder fortfarande Vine |
Anna Lallerstedt öppnar nytt på Kungsholmen |
Här är alla kockar i Kockarnas kamp 2020 |
Rhapsody of Fire - Into the Legend |
Filmrecension: Climax |
Acki Kokotos öppnar bistro i Slussen |
Haha ibland får manligheten sig en törn 😀 vi hade en honkatt som påriktigt hatade män. Alla hankatter som ens lite försökte sig på henne fick så jävla rejält med stryk att dom höll sig så långt borta som möjligt
lol anna book periscopar just nu i sin bil och hon är PISSED, haha…
Anna Book påstår i sin senaste periscop att det är farligare att kolla döda vilkeln än att kolla på kommentarer på telefonen.. Haha
Cat pancake.