Biznizbrud

11:34 23 Aug 2012

Kom mer eller mindre dirr från jobby till H&Ms nyöppning av deras flaggskeppsbutik igår, tewr att man va ganska piffig då!! Kände mig SÅ ballin’ i mina supervida (och alldeles för långa) kostymbysser som faktiskt är diskret kritstrecksrandiga. Hur ballt är det liksom. Patrick Bateman-style dock med hips och icke mordbenägen! ……………………. Ok antar att det inte är bizniz att tycka att man ser bizniz ut, men jag är fortfarande en rookie, cut me some slack. 

skjurta – Commes des Garcons PLAY, bysser – gamla BACK, skor – Acne Tracks

Haha tvingade med Mjukis på röda mattan, tänkte fan inte vandra där själv. Vi ser såå (f)artsy ut i dem svarta sjok heheh.

Bild: Stureplan.se

En kommentar | “Biznizbrud”

Skriv kommentar
Tillbaka upp
  1. belle skriver:

    Haha, du är så gaaaawlet skön, Zäta!
    Och skakar även lite i strumporna över Mjukis icke så mjuka hand men väldigt hårt knutna hand, lever fotografen eller?! Heh, nerrå, schå schöta schå!

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Kommentarer på ng.se granskas i efterhand. Allt innehåll som vi bedömer som olagligt, liksom personliga påhopp, rasisiskt, sexistiskt eller på något sätt stötande kommer att raderas.

Vi polisanmäler alla kommentarer som bryter mot svensk lag. Detta för att värna om våra skribenter och läsare.

Skriv kommentar
Tillbaka upp