Guhuuuud ladda rätt inför Zoolander 2-premiären med detta promoklipp med älskade, underbara Kristen Wiig! Ska väl vara en falsk reklam för något skönhetsmärke och Kristens karaktär verkar vara dess spokesperson och är alltså så rolig att jag vet inte vad? Vill dra citat på citat men då drar jag tillslut hela klippet bara insåg jag så titta och skratta istället. Vad kul vi ska ha när filmen kommer hörrni!!
Wiigin’ out
Skriv kommentar
Tillbaka upp
Kommentera
Kommentarer på ng.se granskas i efterhand. Allt innehåll som vi bedömer som olagligt, liksom personliga påhopp, rasisiskt, sexistiskt eller på något sätt stötande kommer att raderas.
Vi polisanmäler alla kommentarer som bryter mot svensk lag. Detta för att värna om våra skribenter och läsare.
Skriv kommentar
Tillbaka upp
Bennett – Och du heter? |
Läs inlägget
Stockholm - en film om Norrmalmtorgsdramat |
Läs inlägget
Kanye West förd till sjukhus i handfängsel |
Läs inlägget
Vill New Level Of Pornography inte göra porr? |
Läs inlägget
Min Stora Sorg – Mvh Anso, M$$ |
Läs inlägget
Alice Cooper – Road |
Läs inlägget
Power Meeting #67 – Drömjagande med Janet Leon |
Läs inlägget
Svenskjävlarnas hatälskade nationalklenod |
Läs inlägget
Mest läst på NG
Tillbaka
Mer inlägg
Z! I need help. Vad har man på sig på fezt/club om man absolut vill ha byxor(passar ej i klänning for real) och något långärmat?!! Tips på festliga långärmade toppar plzzzz. Puss och tack för du är du
e de ison o filles låt stationen som spelas i slutet av klippet haha?
Felicia: HAHA så likt??!