Plockade förmodligen inte bara ett vuxenpoäng igår när jag fiskade upp vår första ”matkasse” (det är ju en låda!) med en veckas middagar för två personer. Återkommer med resultat men tvåhundrafemtio spänn för en vecka var tamejfan för bra för att stå emot.
Och jakten på vuxenpoäng
Skriv kommentar
Tillbaka upp
Kommentera
Kommentarer på ng.se granskas i efterhand. Allt innehåll som vi bedömer som olagligt, liksom personliga påhopp, rasisiskt, sexistiskt eller på något sätt stötande kommer att raderas.
Vi polisanmäler alla kommentarer som bryter mot svensk lag. Detta för att värna om våra skribenter och läsare.
Skriv kommentar
Tillbaka upp
Krogrecension: Bambi |
Läs inlägget
Krogrecension: Bord |
Läs inlägget
Jag kan lika gärna hata mig själv i Dior |
Läs inlägget
Lilla Ego |
Läs inlägget
Filmrecension: The Tragedy of Macbeth |
Läs inlägget
Krogrecension: Five Guys |
Läs inlägget
En tio år lång roadtrip |
Läs inlägget
Hunkiga Mauri |
Läs inlägget
Mest läst på NG
Tillbaka
Mer inlägg
Matkasse
Hej,
http://www.matkasse.com/
Jag har gjort en sida där jag samlat Sveriges alla matkassar. Gå gärna in och betygsätt de olika leverantörerna och kolla vilka som levererar till ditt postnummer.
//Gunnar
Tack Gunnar, det var ambitiöst!