Men vi har pallat citroner i en bergsby, stått på en lyxballe och morsat på morgonsolen, dansat i gränder och haft omklädningsrumsdisco. Mallis är bäst!Skickat från min DeLorean
Det börjar bli löjligt
Skriv kommentar
Tillbaka upp
Kommentera
Kommentarer på ng.se granskas i efterhand. Allt innehåll som vi bedömer som olagligt, liksom personliga påhopp, rasisiskt, sexistiskt eller på något sätt stötande kommer att raderas.
Vi polisanmäler alla kommentarer som bryter mot svensk lag. Detta för att värna om våra skribenter och läsare.
Skriv kommentar
Tillbaka upp
Krogrecension: Ett Hem |
Läs inlägget
Veckans subkultur: Clean girls |
Läs inlägget
Stella Pizza |
Läs inlägget
Lilla Ego |
Läs inlägget
Filmrecension: The Tragedy of Macbeth |
Läs inlägget
Markus Krunegård: "Det är så jävla mycket supande" |
Läs inlägget
Krogrecension: Bord |
Läs inlägget
Lykke sätter betyg på Instagram v.6 |
Läs inlägget
Mest läst på NG
Tillbaka
Mer inlägg
Är det där Emilie minns-ej-hennes-efternamn som hade ett sommarprogram i p3 för nått år sedan? I så fall, ÄLSKADE henne så mycket! Jag hade ganska nyligen fått på mig feministglasögonen då och hon inspirerade mig så mycket på det ämnet.
Kramis