Nu har jag förmodligen skrivit min allra sista artikel för Göteborgs Posten. Det blev en Veckans Kändis, en hyllning till min nyfunna kärlek Vampire Weekend. Håll utkik i del tre, så får ni se vad jag skrivit.
Tänker inte säga så mycket mer nu. Ska tillbringa min regniga eftermiddag i soffan med en kopp te, Harry Potter och Fången från Azkaban för ögonen och Vampire Weekend för öronen. Ha det fint, dinkelpuffar.
Vampire Weekend
Skriv kommentar
Tillbaka upp
Kommentera
Kommentarer på ng.se granskas i efterhand. Allt innehåll som vi bedömer som olagligt, liksom personliga påhopp, rasisiskt, sexistiskt eller på något sätt stötande kommer att raderas.
Vi polisanmäler alla kommentarer som bryter mot svensk lag. Detta för att värna om våra skribenter och läsare.
Skriv kommentar
Tillbaka upp
Stockholmspriset 2017: Bar |
Läs inlägget
Livet efter fotbollen |
Läs inlägget
Hamerkop – Remote |
Läs inlägget
Helgguiden |
Läs inlägget
Som en blandning mellan Modern Family och Vänner |
Läs inlägget
Tankovna torsdag på Bar Central |
Läs inlägget
Mest läst på NG
Tillbaka
Mer inlägg
ofta dinkelpuffar :O