Vänta va
Fråga ett: Vem har lagt till Sean Banan som vän på min facebook?
Fråga två: ……….vem har lagt till Sean Banan som vän på min facebook. Vem? Vad? Hur? När? Var? Varför? Hur föredrar du att dö?
Kommentarer på ng.se granskas i efterhand. Allt innehåll som vi bedömer som olagligt, liksom personliga påhopp, rasisiskt, sexistiskt eller på något sätt stötande kommer att raderas.
Vi polisanmäler alla kommentarer som bryter mot svensk lag. Detta för att värna om våra skribenter och läsare.
Filmrecension: Stockholm Bloodbath |
Armored Saint - Win Hands Down |
De är nominerade till Manifestgalan 2019 |
Handla smartare på nätet – så gör du en bra affär |
jj intar Dramatens scen |
Runtom Knuten - Buddy |
Han själv, kanske? ;)
http://rmck.blo.gg
hahahah åh <3
Det var säkert hans kusin med kaninkinderna, haha!
blev du inte lite överhypad när han följde dig på twitter och sedan lade till honom på facebook i hopp om att ni kunde bli homies? :D
sean banan va hemma hos min kompis jag också va där en gång och så spelade han i min stad en gång och så såg jag ju honom på melodifestvalen när jag va där :)
hahha. döör!