Vi lämnar festivalbloggandet med Le Scooter – the one and only. Trots att Scooter inte bara är den blonderade frontmannen, är det honom man fokuserar på. Det är Jersey Shore-t-shirten, det är ”du du du du du du du du” och det är så himla tyskt. Kanske har Scooter gått från att vara okreddigt, till att vara en guilty pleasure, för att till slut bli bara något man har så extremt roligt till. För hur hjärndött det än är, man älskar Scooter./Vendy
PiP – Scooter
Skriv kommentar
Tillbaka upp
Kommentera
Kommentarer på ng.se granskas i efterhand. Allt innehåll som vi bedömer som olagligt, liksom personliga påhopp, rasisiskt, sexistiskt eller på något sätt stötande kommer att raderas.
Vi polisanmäler alla kommentarer som bryter mot svensk lag. Detta för att värna om våra skribenter och läsare.
Skriv kommentar
Tillbaka upp
10 bokomslag vi aldrig behöver se på Instagram igen |
Läs inlägget
Mister Plankstek serverar 12 sorters plankstek |
Läs inlägget
Krogrecension: Five Guys |
Läs inlägget
5 Arlanda-porträtt som möjligen borde plockas ner |
Läs inlägget
Filmrecension: Blink Twice |
Läs inlägget
Nova Jäderborg: "DN blev förförda – av mig" |
Läs inlägget
Filmrecension: The Tragedy of Macbeth |
Läs inlägget
Mest läst på NG
Tillbaka
Mer inlägg
”Grateful for your encouragement! I’m committed to consistently crafting compelling content for effective backlink generation.”
cobra kai red jacket
”Your support is invaluable! Thanks for motivating me to consistently create top-tier content for impactful backlinks.”
cobra kai red jacket